Сопругата на Огњен Врањеш, Данијела му ја простила на фудбалерот порно аферата со Јелена Карлеуша. Да биде ситуација почудна, жената на Врањеш ја обвинува пејачката за целиот скандал кој снимките и фотографиите со нејзиниот сопруг го предизвикаа на целиот Балкан.

Таа е упатена во секоја швалерација на нејзиниот маж и секогаш поради ќерката, но и лагодниот живот поминува преку се. Данијела, според тврдењата на извор близок до неа, од самиот почеток знаела и за аферата со Карлеуша, но решила да се прави луда.

Сите семејни пријатели на семејството Врањеш знаат дека тој тој нон-стоп ја изневерува Данијела без пардон. Таа е упатена во скоро секоја негова афера. Па Катарина Грујиќ ја сретна на аеродром во Атина. Пејачката доаѓала кај нејзиниот сопруг, додека таа со ќерката се враќала во Босна и Херцеговина. И за аферата со Карлеуша знаела уште од почетокот. На почетокот се бунела, но потоа сфатила дека и е најпаметно да молчи и трпи – објаснил изворот.

Тој додал дека Данијела е лута на Карлеуша, бидејќи Огњен само поради неа сакал да се разведе. Исто така е бесна што пејачката се заканувала на нејзиниот сопруг, но и неговото семејство.

Сопругата на Врањеш посебно се разбеснела  што „малата од скандал“, после се се дрзнала и неа да ја спомнува јавно.

Јелена во едно од своите писма се заканувала и на сопругата на Врањеш. Тогаш Данијела прв пат пукнала, се јавила на маж и и му рекла: Мене твојата ку*ва ќе ме исселува од земјата?Проклета да е и таа и денот кога се смува со неа. Баш одлепи тогаш – завршил соговорникот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.