Двојката за која зборува целиот регион, поради разликата од 53 години, од понеделникот стана дел од реалното шоу „Парови“.

Дваесет и едногодишната Милјана Богдановиќ и Милојко Божиќ, за учеството во шоуто ќе добиваат хонорар од 1.500 евра неделно.

Како што дознава српски „Телеграф“, идниот брачен пар добил и уште една понуда од продуцентите. Доколку во текот на шоуто Милјана забремени, тие на подарок ќе добијат куќа. Тие се согласиле со тоа да имаат секс пред камерите и тоа често, затоа што, како што пишува портало, сега живеат во многу скромни услови и куќата навистина им е потребна.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.