Вељко Ражнатовиќ откри дека празниците ги поминал во Белград и во Тител, и дека со Богдана работат на проширување на семејството.

„Многу ми е убаво што сум во Тител, го одмарам мозокот. Богдана готви, не ни се поделни работите, јас имам бокс. Околу детето ни помага нејзината и мојата мајка, нејзините сестри, сите. Работиме на следниот наследник и ќе видиме“, вели Ражантовиќ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.