Наташа Беквалац овие денови ужива на одмор во Грција, на островот Миконос, а своите следбеници редовно ги чести со провокативни фотографии и видео снимки.

Беквалац неодамна го објави својот нов хит: Дојди кај мама, а после тоа зеде заслужен одмор пред да се впушти повторно во работните обврски.

За време на својот престој, како што вели, на рајскиот остров, Беквалац објави видео под кое напиша дека се чувствува заљубено и препородено.

Заљубена во овој остров, препородена, како нова и едвај чекам повторно- напиша пејачката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.