Јелена Карлеуша од неделата вечер со ќерките се наоѓа во Дубаи, каде се сретна со Душко Тошиќ кој во Емиратите допатува од Кина.

Пејачката објави фотографија од плажа, на која позира крај Душко. Меѓутоа не помина незабележано дека двајцата имаат сериозни лица, а Јелена дури е и намрштена.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.