Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш денес имаа закажано судење, меѓутоа српските медиуми известуваат дека ниту еден од нив не се појавил на судењето.

Извор близок до фудбалерот тврди дека Врањеш ги повлекол сите тужби против Карлеуша и одлучил да се повлече од целата приказна.

Зошто донел ваква одлука, засега не е познато.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.