Босанскиот фудбалер Огнен Врањеш одлучил да докаже дека сите пораки, фотографии и видеа се вистините и дека истите ги добил од својата екс љубовница Јелена Карлеуша. Врањеш  многу се налутил кога дознал дека Јелена Карлеуша поднела тужба против него, по што одлучил на суд да го прикаже нивното порно! Фудбалерот на Андерлехт бил згрозен што неговата поранешна љубовница и понатаму негира дека тие биле во врска и дека сите пораки и слики кои тие двајца ги разменувале, а се појавиле во јавноста се невистините. Поради тоа решил се да докаже на суд.

Ќе го донесам порно видеото на суд. Ќе ја уништам, едвај го чекам судењето. Имам докази дека Јелена е на секоја објавена фотографија и снимка!Сите пораки таа ги напишала. Нема збор за фалсификат, му се доверил Огнен на еден свој пријател.

Според добро информираните извори станувало збор за експлицитно видео на кое Јелена покажала се што знае и умее во креветот.

Во тоа порно Јелена се потрудила да покаже се што знае и умее во кревет. Јавноста ќе биде изненадена – изјавил анонимен извор близок на Јелена и Огнен.

Фудбалерот дури бил подготвен да ангажира вешто лице за да докаже дека сите пораки, порно снимки и експлицитни фотографии кои ги добил се од телефонот на Јелена Карлеуша.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.