Српската водителка Сања Маринковиќ е новата девојка на Душко Тошиќ, пишува „Курир.рс“.Таа од неодамна е разведена а бракот на фудбалерот со Јелена Карлеуша е при крај.

Тие ја кријат својата врска со нивни блиски велат дека се многу заљубени. Сања две децении ја води емисијата „Магазин ин“ и има 46 години, а Душко поради Сања планира да остане во Србија и да потпише за Црвена Ѕвезда.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.