Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша неколку дена поминаа во Дубаи со ќерките, но одеднаш се се промени.

Имено, Душко отпатува за Сиднеј што и потврди со фотографијата на Инстаграм од авион, каде ја напишал и локацијата на која патува.

Тој не прецизираше дали семејството заминало со него.

Но Карлеуша исто така се огласи со фотографија, која изгледа како таа да е со него.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.