Во епизода од серијата „Цеца шоу“, гледачите имаа можност да ја погледнат луксузната вила на Вељко и Богданa во Тител и да видат како живее семејството, кое сега се врти околу малиот Жељко.

Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show
Ceca show


Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.