Со недели наназад, сите медиуми во регионот пишуваа за љубовниот живот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, која по многу години е повторно за заљубена – овој пат со Богдан Срејовиќ, кој е девет години помлад. Поради него не ја симнува насмевка од нејзиното лице во последно време.

Иако папараците ги фатија заедно неколку пати досега, самата Цеца ги нема објавено фотографиите со Богдан, до сега. Пејачката и нејзиното момче одлучија да го искористат убавиот и сончев ден на најдобар можен начин, па заминаа во природа каде уживаа да возат мотоцикл на четири тркала, далеку од љубопитните погледи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.