Актерката Лидија Вукичевиќ како да ја живее втората младост. Таа на 57 години реши да се разголи и мораме да признаме дека изгледа одлично.

Лидија има 20 години помлад партнер, за кој вика дека и голема поддршка.Со него често се на егзотични дестинации, но знаат и дома да си приготват романтична вечера.

Она што и е најважно е што против нивната врска немаат ништо синовите Андреј и Давид кои се успешни во фудбалот и во пилотирањето.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.