Вељко Ражнатовиќ уште еднаш покажа колку е заљубен во својата вереница, Богдана Родиќ. Синот на Цеца упати емотивна порака до својата избраничка на Инстаграм, која на многумина им е чудна.
„Не сакам ниедна друга освен мојата Нинета и ако не ми дозволат да се оженам со неа, ќе морам да убијам некои луѓе“, пишува во пораката, а на објавата ја означил Богдана.

View this post on Instagram

@bogdanaraznatovic ❤☠

A post shared by SERBIAN ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.