Вељко Ражнатовиќ наскоро ќе стане татко. Новопечениот младоженец на „Инстаграм“ се пофали со првиот подарок поради идното бебе.

Ова момче е најдобриот иден татко на светот, пишува на неговата маичка.

Изненадувањето му го приредила полусестрата Ангела, единствената од сите Аранови деца која присуствуваше на неговата свадба.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.