Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ откри кога е терминот за породување на Богдана, а датумот има симболика за целото семејство.

Приновата е на пат, добивам син. Терминот е 10 јуни и близу е до роденденот на мама, открива Вељко за „Ексклузивно“.

Додал и дека еден месец по свадбата, ништо не се променило во нивните животи.

Нема ништо поинаку. Документот има некакво значење, но на крајот на денот е чиста љубов. Свадбата беше голема, но не може да се спореди со онаа на мама и тато, тоа беше навистина лудо, вели Вељко.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.