Пејачката Дара Бубамара не крие колку е среќна со 21 година помладото момче, па сега објави зеднички момент додека заедно се возат во автомобил.

Имено, Дара го бакнува својот сакан по раката полна со тетоважи, а тој момент го забележи на Инстаграм.

Овојпат интересно е што Дара првпат објави нешто без користење филтер и фотошоп, како што инаку прави.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.