Фановите не можеа да го препознаат Жељко Самарџиќ кога пејачот реши да пушти брада и мустаќи и се реши на малку хипстерски изглед. Сепак, тој повторно реши да се врати на самиот себе.

Пред некој ден на „Инстаграм“, Самарџиќ го покажа старо-новиот изглед, без влакна на лицето.

Брадата имаше свој шарм, но ова е вистинскиот ти, гласи еден од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

☕️

A post shared by Željko Samardžić (@zeljko_samardzic) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.