Огњен Врањеш постави снимка на која се бакнува со Катарина Грујиќ и тоа само десет минути откако Душко Тошиќ ги лајкувал фотографиите на пејачката.

Како што тврди изворот, Огњен прави се го испровоцира Тошиќ, но овојапат не насетувал дека во одбрана на Грујиќ, ќе застане нејзиното момче Семир.

Веднаш откако после тоа Катарина го побарала од нејзиниот телефон, но се јавил Семир, кој му се заканил на Врањеш и му рекол веднаш да ја избрише снимката, ако не сака проблеми. Исто така го прашал што му значи тоа и му напоменал дека веќе не сака да слушне дека на било кој начин ја вознемирува неговата девојка – рекол изворот и додал дека на Огњен не му било воопшто пријатно кога го слушнал гласот на Семир, наместо на Каќа.

Фудбалерот се изгубил кога слушнал машки глас, не знал што да каже освен дека снимката ќе ја отстрани од неговиот профил и дека не сака проблеми. Се разбира на Семир не му се допаднало што двајцата фудбалери се препукуваат преку неговата девојка. Душко не го побарал, бидејќи сметал дека не е страшно што лајкувал фотографии на девојка му, бидејќи тој е сепак позната личност, а и Тошиќ го знае приватно – тврди изворот.

Кога Карлеуша сватила што се случува, побеснела и веднаш го отпратила Душко од Инстаргам. Кога Душко сватил дека ја изнервирал жена му, ги одјалкувал фотографиите на Северина и Каќа. Очигледно прави се да ја понижи и повреди Карлеуша.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.