Познато е дека Цеца поголем дел од летото го минува на Кипар каде има куќа.Но, таа никогаш не се пофалила како изгледа се до пред неколку дена.Таа на Инстаграм обвјави фотографии од вилата во ноќно издание.

Со еден збор ужување за сите пари.Но, штета до неа беше момчето Богдан кој поради работни обврски морал да остане во Белград.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.