Цеца Ражнатовиќ синоќа настапувала во Цирих. Очигледно е дека пејачката била возбудена пред настапот, па своите фанови ги информирала за подготвките пред настап.

Имено, Цеца објавила фотографија од луксузната соба во хотелот во кој престојувла, а во еден моменет го фотографирала мажот кој бил со неа на патувањето.

Иако многумина помислија дека станува збор за партнерот на Цеца, всушност се работи за нејзиниот фризер Стефан.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.