Водителката Јелена Спенџарска по се изгледа не се плаши од корона вирусот. Иако и Франција важи за ризична земја и тамошните власти ги подготуваат медицинските капацитети за справување со можните заразени,тоа како да не влијае на познатата инфлуенсерка да ужива во убавините на Париз.

Да се надеваме дека убаво си поминала и оти се е во ред.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.