Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ отпатува на Кипар, каде поседува луксузна вила.

Познато е дека Цеца секоја година поголем дел од летото го поминува во Аја Напа, меѓутоа оваа година поради короната, го одложи патот.

Откако летните месеци ги помина во Србија, пејачката конечно отпатува на Кипар и пристигна дома.

Убаво е да дојдеш во својата куќа – порача Цеца, покажувајќи го погледот од куќата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.