Семејството Ражнатовиќ за празниците е на Копаоник. Во планинаска идила уживаат и Цеца, Вељко и Богдана, но и Анастасија.

Иако денеска на социјалните мрежи таа споделуваше како семејството се забавува за време на празниците, вчера следачите на „Инстаграм“ ги почасти со жешки фотографии од тоалет.

Tвоите очи ме бакнуваат повеќе од било кои усни, напиша Анастасија, а под фотографиите доби многу комплименти.

 

View this post on Instagram

 

Your eyes kiss me more than any lips ever will..🍒

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.