Немања Гудељ ја угости Цеца Ражнатовиќ во неговиот дом во Севиља, а потоа го запозна  идниот сват Небојша.

Фудбалерот помина само еден ден со својата идна свекрва, а потоа ги спакува куферите и дојде во Србија за подготовките за квалификациите за Европското фудбалско првенство.

Цеца реши да ја посети во Шпанија и Анастасија а го поведе  и внукот Жељко и отиде во Севиља на седум дена.

(фото: Инстаграм)

Немања ја пречекал на аеродром, па се упатиле кон неговиот дом. Откако се одморила, излегле на прошетка. Гудељ се потрудил убаво да ги угости, но и да му ја исполни секоја желба на Жељко. Идниот зет Немања организирал вечера во елитен ресторан, каде сите одлично се забавувале, разговарајќи и смеејќи се.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.