Цеца Ражнатовиќ отпатува во Минхен да го бодри својот зет Немања Гудељ. Нејзиното доаѓање во Германија предизвика задоволство кај нејзините фанови од регионот.

Словенци, Хрвати, Срби од дијаспората – сите сакаат да се сликаат со неа. Таа, пак, не одби никого.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.