Денеска, 25 септември, Наташа Беквалац наполни 40 години, а во нејзина чест беше подготвена роденденска забава. Како што претходно беше најавено, сè беше во бело.

Пријателот на Наташа, Драган Кецман, на својот Инстаграм откри како изгледало сето тоа.

Прво ја сними масата, а потоа и сјајната роденденска девојка.

На забавата беше и сестрата на Наташа, Кристина Беквалац, која носеше и комбинација од бела облека.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.