Српската поп ѕвезда, Јелена Карлеуша со нова објава на социјалните мрежи ги остави сите без зборови.

Карлеуша позира во топлес издание, а на себе носи само прешироки, откопчани и полуспештении фармерки, за кои се чини дека во секој момент ќе и паднат.

Карлеуша огромните гради ги покрива само со раце, но недоволно за целосно да ги покрие.

Јелена дополнително ја загрева атмосферата со провокативните движења кои ги предизвикуваат фановите да се препуштат на фантазиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.