Актерот и шоумен Тони Михајловски повторно ќе го гледаме во улога на водител и тоа со неговиот најпознат проект – „Опуштено“! Емисијата својата премиера ќе ја има вечерва на „Алфа“ од 22:30 часот.

Тони ќе може да го гледате секој петок навечер!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.