Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ ужива во песокот и морето на Халкидики. На нејзниот инстаграм-профил 45-годишната пејачка покажа завидна линија и стомачни мускули.



Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.