Јелена Карлеуша ги одушеви своите следбеници на Инстаграм, а посебно мажите со новото провокативно издание

После топлес снимката, со новите фотографии во малото бикини, Карлеуша покажа колку е во добра форма.

Таа решила да се растегне крај базен  и тоа во бикини, а околу стомакот има стегач. И сите го видоа нејзиното  совршено извајано тело.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.