Популарната српска пејачка Теа Таировиќ која стана популарна со порно снимката не престанува да изненадува. Таа на Инстаграм објави фотографија од новиот стајлинг од кој никој не остана рамнодушен.

Теа е во ултра кусо здолниште од кое се гледа буквално се. Здолништето е со светки а до израз доаѓаат нејзините бујни гради.

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.