Теа Таировиќ само по три недели откако на јавноста и ја престави песната „Хајде“ почна да заработува благодарение на истата.

На приватна прослава само за рефренот таа доби 5000 евра бакшиш.

Видеото погледнете го овде.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.