Пејачката Тања Савиќ  добива закани од сопругот Душан Јованчевиќ кој најави дека доаѓа во Србија.

На Душан не му се допаѓа тоа што Тања одлучила нивните синови да одат на училиште во родното Смедерево, па решил да ги спакува куферите и да се упати во Србија.

Пејачката замина од Србија, ни помалку ни повеќе туку за Бања Лука кај своето момче Драшко Станивуковиќ кој е градоначалник.

Таа на својот Инстаграм профил објави дека ужива во пловењето и во љубовта со Драшко.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.