Душан Јованчевиќ, сопругот на Тања Савиќ, решил да ги извади сите валкани алишта што ги има за неговата се уште легална сопруга. Откако му се заканил на нејзиното момче Драшко Станивуковиќ,  откри дека двајцата се дрогирале и оргијале во хотел во Нови Сад.

Јованчевиќ изјави дека сопругата имала лезбејска афера со девојка од Виена.

Прашајте ја за името на Нарцис и што значи тоа име за неа. Што правеа заедно голи во кревет по еден нејзин настап во Виена. Таа девојка живее во Виена. Тања ми дека завршиле во нејзината хотелска соба. Нема да молчам, нека ме осудат, но вистината за неа мора да излезе на виделина – револтирано вели Јованчевиќ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.