Годинава Скијатос е летната дестинација на Тамара Тодевска, а овојпат ужива во друштво на семејството на нејзиниот персонален тренер и пријател Мартин Видоевски.

Тамара периодов ужива на одмор со нејзините деца Хана и Дарен, како и со нејзиниот персонален тренер Мартин и неговото семејство.

Тој со сопругата беше присутен и народенденот на Тамара, а и сега сите заедно уживаат во заедничките мигови на грчкиот остров Скијатос.

Од сончање и капење до оброци со морски плодови, Тамара минува одлични мигови со пријателите.

Извор: ЦрнобелоRepublika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.