Актерот Дритон Вејсели и пејачката Мартија Станојковиќ, наскоро ќе ги видиме во заеднички прокет. Барем, по фотографиите кои ги објавија популарниот рецепционер Талат од „Преспав“ и младата кумановка.

Мартија и Дритон во кантри стил позираат на ранч, а за што станува збор ќе дознаеме набрзо.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.