Водителката Миа Костова на својот профил на „Инстаграм“ започна нов предизвик со жешка фотографија од нејзиниот тоалет.

Многу ретко постирам вакви слики. Скоро никогаш. Кога веќе се предизвикуваме со сè и сешто, ајде да пробаме вака. Ова е слика која е минимално обработена. Односно изваден е целулитот и уште нешто што мене ми боде око, секако има и филтер. Оригиналната слика ќе ја ставам на стори. Чисто да видиме што сте, а што е „Инстаграм“. Тагни ме ако имаш му.а, порача Миа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.