Пристигнаа и првите фотографии од изгледот на балканската ѕвезда Светлата Ражнатовиќ Цеца на свадбата на синот Вељко. Цеца, исто како и Анастасија, во текот на денот одбра бел костум, но и кошула со животински принт.

 

View this post on Instagram

 

Spremni za žurku❤

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ – ©️®️ (@ceca_original_official) on

Вечерва, за големата веселба во „Хајат“, свекрвата одбра златно.

 

View this post on Instagram

 

Božanstvena😍

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ – ©️®️ (@ceca_original_official) on

 

View this post on Instagram

 

Ceki i Tasa u prelepim haljinama 🤩💖 blistaju 😘😍 #cecaraznatovic #ceca #anastasijaraznatovic

A post shared by Fan stranica o nasoj ©️®️ (@ceca.fanpage) on

Прекрасно е што толку луѓе се радуваат на нашата среќа, порача вечерва Цеца и ги поздрави сите кои испраќаат честитки за венчавката на Вељко и Богдана.

 

View this post on Instagram

 

Prva izjava Cece Raznatovic nakon sto je ozenila sina Veljka. Poslusajte I zbog cega su imali izmiksovane obicaje!

A post shared by Hit Informer (@hit_informer) onRepublika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.