Балканските медиуми продолжуваат да објавуваат детали за крајот на бракот на Северина и почетокот на нова љубовна романса со бизнисменот Томислав Воштиниќ.

Нивната романса траела уште од летово кога Севе замина во Хрватска по расправијата со Игор и таму остана цело лето со своите пријатели.

Свекорот Кеба прв дознал за романсата од пријател во Хрватска и го предупредил својот син Игор дека Северина го изневерува, па тоа било причината за големата расправија и пребегнување на пејачката.

Очигледно дека ова ќе биде крај на уште еден брак на Северина.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.