Некогашната лото-девојка Сузана Манчиќ за „Телеграф“ зборуваше за своите стравови, а последниот го срушила летово кога скокнала со падобран.

Но, месец дена подоцна, кога загина раперот Далибор Андонов Гру, решила никогаш повеќе да не си игра со екстремните спортови.

Мило ми е што го направив тоа, но само месец дена подоцна загина Гру и верувајте ми, после тоа јас нема никогаш веќе да се осудам да испробам некој адреналински спорт. Просто, животот е премногу убав за да го изгубам на така глуп начин, рекла Манчиќ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.