Српската старлета Станија е во реалното шоу „Задруга“ каде има несогласување со Кристијан Голубовиќ.Сите очи се вперени во неа откако објави фотографија со шише вода која го стави на меѓуножјето а гаѓички нема на видик.

Коментарите се дека им го мати умот на мажите кои едвај чекаат што ќе има во новото продолжение на „Задруга“.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.