Гостин во една популарна српска ТВ емисија беше фудбалерот Огњен Врањеш, кој во еден сегмент од емисијата одговараше на прашањата на гледачите, а едно беше особено провокативно, а се однесуваше за неговиот колега Душко Тошиќ.

Повеќето прашања беа поврзани со Карлеуша, но одговорот што тој го даде на едно посебно прашање ги остави сите во шок!

Дали сте се сретнале со вашиот колега Душко Тошиќ?“, „Тој не е мој колега. Го сретнав еднаш во Турција, рече Огњен.

Тој призна дека се смирил со неговата поранешна сопруга и дека е повторно среќен со неа. Фудбалерот открива дека постојано добива голи фотографии од девојки на Инстаграм, но дека не му се допаѓаат.

Последните шест месеци сфатив дека не ми се допаѓа тоа. Сега кога девојките ми испраќаат такви слики, јас ги блокирам, рече тој.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.