Српската пејачка, Кристина Кија Коцкар, веќе некое време е на егзотнична дестинација во Дубаи од каде и редовно објавува фотографии и видео снимки.

Со своето последно објавено видео Кија ги израдува своите фанови со неколку жешки кадри од своето совршено тело на кое има само минијатурно бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.