Српската водителка, Драгана Катиќ, падна на снимањето на емисијата „Никогаш не е доцна“, при што доби повреда, но сепак, успеа да издржи и да го заврши снимањето.

Кога почна да се симнува од големата сцена, дел од сценографијата се искрши поради што водителката падна и го искриви зглобот.

Во тие моменти Драгана покажа дека е вистински професионалец па и покрај болката и хематомот на коленото, издржа на сцената до крајот на емисијата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.