Откако беше откриено дека во Србија цвета машката проституција, излегуваат нови детали.Во главна улога е една позната фолк пејачка која дебело плаќала за секс услуги за момче од Црна Гора. Тоа работело како жиголо а со пејачкатата се запознале во Белград кога тој дошол да сними фотографии за сајтовите каде што се нудат вакви услуги.

 

Толку беше попалена по него што не и беше важно што тој пружа сексуални услуги за пари, Го плаќаше неколку месеци па дури и се заљуби во него. Знаеше дека на друг начин не може да го има. Дури и заедно се појавија на еден настан во Белград. Но, по неколку месеци заврши оваа комбинација и никогаш повеќе не се видоа-раскажува изворот до пејачката.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.