После смртта на мајка и Дивна Карлеуша, Јелена се врати на снимањата на Гранд, а на социјалните мрежи објави емотивна порака.

Имено, Јелена постави снимка од мајка и како се смее, а потоа порача:

Срцето се претвори во камен

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.