Срце полно. Фала ви на честитките, денов не можеше да биде поубав – порача поп пејачката Каролина Гочева на социјалните мрежи, по повод нејзиниот роденден, кој вчера го прослави во кафеана со чаша бело вино во рака.

Таа ја објави фотографијата и се заблагодари на честитките кои ги имаше во голем број.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.