Српската старлета Сораја на секаков начин сака да покаже дека не се задоволува со евтини работи.Таа е на одмор во Црна Гора и објави фотографија од која важите нема да останат рамнодушни од нејзните облини а жените од цената на костимот за капење.

Сораја самата се пофали дека костимот кој повеќе открива отолку што  покрива чини 500 евра, поточно 495.

Проценете дали вреди за толку.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.