Хрватската старлета и актерка Нивез Целзиус не престанува да шокира.Таа на Инстаграм објави фотографија од својот стан по која фановите збудалеа.

Нивес позира на прозорецот без горниот дел. Во преден план се најдоа нејзините гради и огромниот задник.

Колку е цена на квадрат отспротива-стоеше на еден од коментарите.Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.