Српските медиуми веќе некое време „шушкаат“ дека Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ се разведуваат.

Овој пат медиумите објавија дека Игор направил нешто што само додава бензин во огнот на сите овие шпекулации.

Имено тој ја избришал профилната фотографија со Северина, а неодамна таа самата го прослави и својот 48 роденден.

Медиумите пишуваат дека тие двајца немаат заедничка фотографија веќе цела година, а старите се уште не се избришани.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.